Yaptığınız Her Sayfanın Mükemmel Olması Gerekmiyor.

Neden Scrapbooking yaparım ? Scrapbooking yaparım çünkü anılarımı saklamak istiyorum. Ama bazen bir sayfa mükemmel olmasını istediğim için gerçek amacımı engellemiş olur. Geçen Ocak ayı torunlarımla zaman geçirebildim. Çok tatlı sözler söylediler ve ilerde hatırlayabilmek için onunla ilgili bir kaç scrapbook sayfa yapmak istedim. İlerde bu sözler unutulur. Bu bir gerçektir. Biliyorum çünkü kendi çocuklarımın tatlı sözler hepsini unutum. O zaman scrapbooking yapmıyordum. Ama şimdi farklı. Şimdi torunlarımın tatlı sözler ve tatlı anıları bir scrapbooking sayfaya saklayabilirim.

Bu kış bunu yapmayı hep ertiliyordum. Bir şey yapmayı başlardım ve yeterli mükemmel olmadığı için bitirmeden bırakırdım. Bir hafta sonu kendi kendime ‘Scrapbooking amacı unutun mu? Amacın anıları saklamak, mükemmel bir şey yapmak değil.’ dedim. Bunu hatırlayınca malzemeler ve fotoğraflar topladım ve çok çabuk sayfalar yaptım.

O hafta sonunun ürünü burada ki gösterdiğim sayfalardır.

Eğer mükemmeliğini arayıp bir şey yapmaktan çekiniyorsan şunu tavsiye ediyorum. Şimdi başla! Aslı amacın unutma! Anılarını saklıyorsun.

Sevgilerle – Karen Hanım

This entry was posted in 30cmx30cm (12x12) Album, Bebek-Baby, blog, Scrapbooking Nedir?**, Uncategorized. Bookmark the permalink.