Starbucks Kağıt Bardaktan Album

Bu ay ailemle beraber Washington DC’e seyahat yaptık. Soğuk olmasına rağmen çok güzel bir zaman geçirdik. Eve geldikten sonra Wilna Furtenburg http://www.wilnafurstenberg.com/2017/01/coffee-cup-album-challenge.html

blogunda çok güzel bir albumu gördüm. Hatta Wilna herkes onunla beraber bu tatlı albumu yapmasını çağırdı. Onun blogunda nasıl yapılır diye çok detaylı videolar var. Hiç İngilizce bilmeden seyredip anlarsın! Yaptıktan sonra İnstagrama konulur ve #bearscoffeecupchallenge ve #wilnafurstenburg yazılır. O zaman herkesin yaptıklarını görürsün. Gerçekten bir Starbucks Kağıt Bardaktan yapılır! (İstanbuldaki Starbucks dukkanları özlüyörüm….)

Wilnanın blogunda sayfaların şeması var. Bilgisayarına idirdikten sonra Silhouette makinesi ile kesilir. Makinen yoksa elle kesebilirsin.Ayrıca Wilna bu tatlı ayılar bedava veriyor. Silhouette makinesi ile print edip kestirilir veya makinen yoksa kendin kesebilirsin.

Buradaki albumumda henuz bir şey yazmadım. Analarım çok ve unutmak istemiyorum. İlk sayfam boş ve orada bol bol yazacağım.

Washington DCte çoğu muzeler bedava. Evet bedava!! Yukadaki fotoğraf Natural History Muzede çekildi. Orada dinasor kemikler var ve çok çok ÇOK daha şeyler var.

Bu sefer ben anıtlara gidemedim. Çok soğuktu ve akşam olmayı başladı. Ben torunumla arabada kaldım ve diğerler koşarak görmeye gittiler. Yazın anıtlar parka gitmek çok güzel bir şey. Bol bol yeşilik var ve anıtlar çok ilginç. En sevdiğim anıtı Kore Savaş hakkında. Türkiye de orada anılıyor.

Washington DC’ten sonra biz Niagara Şelalesine gittik. Orada dahada soğuktu. Biz üşüdük ama iyiki gittik. Harikaydı.

Wilnanın bloguna gitmeye unutma. Onun şeyler çok çok güzel! Görmeye değer. İlham verici!

Sevgilerle – Karen Hanım

This entry was posted in blog, hayat-life, mini album, Sılhouette and tagged , . Bookmark the permalink.