Silhouette Çıkartmalar – Altın Rengi Kullanmak

Merhaba Arkadaşlar – Çokdandır Silhouette Cameo Makinesi hakkında yazmadım.  Silhouette Makinese hakkında daha fazla yazmamı istiyorsan İnstagramda beni mesaj yaz. İnstagramda ben karenhanim2 da ismim var. Orada beni bulursun. Tamam şimdi Silhouette altın renki çıkartmalar nasıl kullanılır diye anlatmak istiyorum.

Bu altın rengi çıkartma yapraklar çok çok güzel ama bir sorun var. Cameonun ‘print and cut’ (basıp kesmek) fonksiyon kullanmak istiyorsan Cameo makinesi bu renk üzerine basılan kesme işaretleri görmez. Diyelim altın yaprakdan yuvarlak ısımlı çıkartma yapmak istiyorsun.

Herşey bilgisayarınızda hazırliyorsun. (Print and Cut nasıl yapılır öğrenmek için burada oku http://www.karenhanim.com/silhouette-makineden-aksesuarlar-yapilir/

Altın yaprak printere koymadan önce köşe işaretlerin olacağı yerlere…                                        bir beyaz yapışkanlı etiket parçası yapıştır.

Print ettikten sonra yapışkanlı mata koy ve Cameoya ver. Şimdi Cameo makinesş bu köşe işaretleri okuyabilir ve işimlerin tarafına yuvarlak kesilir.

Eğer daha fazla Silhouette Cameo hakkında yazmamı istiyorsan beni İnstagramda bul! Yarın Türkiyeye geliyorum! Görüşmek üzere!       Sevgilerle * Karen Hanım

This entry was posted in Aksesuar Yapımı**, blog, Silhouette Cameo Makinesi Nedir?, Silhouette Dersler**, Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink.