Silhouette Cameo İçin Software Update

Silhouette Cameo makinesi için yeni bir software update var. Yeni versiyon 4.1.468 . Update yapmak istiyorsan www.silhouetteamerica.com ‘a gitmenizi tavsiye ederim. Bilgisayarınızdan update olasalığı var ama bunu tavsiye etmiyorum. Ama bunu yapmadan önce hangi versiyon bilgisayarınızda çalıştığını öğren.

1. Bilgisayarınıza Silhouette programı aç.

2.’Help’ tıkla ve sonra ‘About Silhouette Studio’ tıkla.3. Bunu tıklayınca bir pencere açılır. Benimki söyle göründü.Ben versiyon 4.1.442 de var. (ssde harfler silhouette studio designer edition demek) Sizde başka bir versiyon olabilir ama en son versiyon 4.1.468 . Bunu bedava download yapılır. Ama yapmadan önce sizin yaptığınız desenler bilgisayarınızda saklamak lazım. Çünkü eğer bir yanlış veya aksılık olursa kaybetmek istemezsin. Sizin satın aldığınız desenler zayten bulutte var ama yaptığınız desenler yok. Bunu yapabilmek için…

1. Silhouette Softwarede Library aç……ve ‘Local User’ sağ tıkla. Sağ tıklayınca bunu gelir…Bunu tıkla ve bilgisayarınızda nerede saklamak istediğinizi seçilir.

Şimdi…Artık… Tamam…. Nihayet… yeni software alınır.

İlk önce silhouetteamerica.com’a git.

‘Update Software’ yeri tikla.Tiklayınca şuraya gelirsin…

Yeni versiyon 4.1.468  Bilgisayarınıza göre seçilir ve bilgisayarınza download yap. Sonra bilgisayarınızda onu bul ve aç.

Adım adım download yapılır….

1.‘Next’ tıkla.

2.Bilgisayarınızda istediğiniz yeri seç. (Aslında eski yeri seçilecek ve herhalde doğru yer çikar. Benim bilgisayarımda oyle oldu.) Sonra ‘Next’ tıkla.

3.Sonra ‘Install’ tıkla.

4. En son…. ‘Finish’ tıkla. Yep yeni software artık kullanmış olursun.

Bugünlerde Silhouette Cameo makinem sık sık kullanmıyorum. En son kullandığım proje benim torunumun Doğum Günü Pastası için. Çok güzel oldu ve erkek torunum onu görünce annesine ‘Bak bak anne pastamda kamyonlar var!’Kamyonlar Silhouette Design Store dan aldım.

Sevgilerle -Karen Hanım

 

 

This entry was posted in blog, Sılhouette, yemek-food and tagged . Bookmark the permalink.