Düğmeler Kullanmak

Merhaba Arkadaşlar! Hoş Geldiniz!

Bu sayfa biraz fazla oldu değil mi! Şimdi buna bakınca kafam şaşkınlık içinde oluyor. Bir daha bu kadar karmaşık bir sayfa yapmam diye düşünüyörüm. Olsun…bir deneme. Ama bu sayfada beğendim bir şey var ve o düğmeler.

Fotoğraflar sayfaya koyunca bir ‘yer’ olması gerekir. Olmasa sanki sayfada üçüyörmüş gibi oluyor. Fotoğraflar sayfaya bağlanması gerikir. Bunu bir şerit ile yapabilirsin. Şeritler bir ince kağıt parçası, bir kurdele veya aksesuarlar olabilir. Burada düğmeler kullanarak bir şerit yaptım.

Hatta düğmeler üst üste koydum. Sonucu çök beğendim ama doğrusunu söylersem sayfayı o kadar beğenmiyorum. Keşke bu sayfa düz kağıtla yapsaydım. Bu portakal desenli kağıtın bir parçacık kullanabilirdim.

İnsanlar sayfalarımıza bakmalarını istiyoruz. Bir scrapbook sayfa yaptıktan sonra eşime gösteririm. Eğer o sayfaya uzun bakarsa başarılı olduğumu diye hissediyorum. Eğer eşim kısa bakıyorsa demek ki bir eksik var. Ya dikkatini çekmek için yeterli şey koymamişim veya (bu sayfa gibi) gözler bakmakdan zorluk çeker. Olsun diyorum. Scrapbook yaparak öğrenilir! Bu sayfa gibi başka bir sayfaya tekrar düğmeler şerit halinde kullanmak isterim.

Sevgilerle – Karen Hanım

This entry was posted in 30cmx30cm (12x12) Album, Aksesuar Yapımı** and tagged . Bookmark the permalink.