40 Tane Bedava Silhouette Cameo Kesme Dosyalar!

Merhaba Arkadaşlar! Bu hafta sonu çok sevdiğim website’e gittim. http://scrapbookandcards.com/ 


Daha önce bu website hakkında anlatmıştım ama Cumartesi onun bedava dergisini bakınca bedava kesme dosyalar var olduğunu diye keşfettim. Bu dosyalar Silhouette Cameo makinesi için. Daha önce bilgisayarima indirmediğim için hepsini indirdim.

Dosyalara gitmek için buraya tıklayın https://scrapbookandcards.com/bonus-cutting-files/

Hi Everyone! Just wanted to say that I discovered this weekend that www.scrapbookandcards.com has a huge library of free downloadable cut files suitable for the Silhouette Cameo machine. I was blow away by their library. If you click on the link above you can access the page containing their free downloadable files.

These files have the Silhouette cut lines all ready for you. There is no need to trace and create your own lines. Also don’t forget that you can separate the files and make them larger or smaller too!    Have a Happy Day * Karen Hanim

Bu dosyalar Silhouette Software’de açınca çok güzel durdu!

Eğer nasıl indirilir diye bilmiyorsaniz commentlerde anlatmama isteyebilirsin. Herkeş bunu bilebilir diye anlatmıyorum … ama emin değilim.

Silhouette’te bu dosyalarda kesme işaretler var! İşaretler koymak için oynaması gerek yok!

Ayrıca bu imajlar ayrılıp ve tek tek kullanılır ve büyütebilirsin diye unnutma.

Sevgilerle – Karen Hanım

This entry was posted in Bedava, Silhouette Dersler**, Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to 40 Tane Bedava Silhouette Cameo Kesme Dosyalar!

 1. Handan Topak says:

  Karen hanım merhabalar,
  Sayfanızı beğenerek takip ediyorum. Ben de scrapbookla ilgileniyorım. Daha çok albümler yapıyorum. İnstagram kullanıyorsanız çalışmalarıma bakarsanız görüşlerinizi almak çok isterim. (@scrapworldturkey)
  Sormak istediğim şu;
  Bende cameo makinesinden almak çok istedim, ancak satıcı arkadaş daha büyük işler yapabileceğimi söyleyerek graphtech ploter ı önerdi. Ben de ondan aldım. Yaklaşık bir ay oldu alalı ama henüz kullanamadım. Acaba bu şablonları bu makinede de kullanabilirmiyiz. Bilginiz varmıdır?
  Ayrıca Türkiye’ye geliyorsanız sizi tanımak çok isterim. Yaptığım albümler dışında sizinki gibi scrapbook çalışmaları için eğitim almak isterim.
  Şimdiden teşekkürler

  • karenhanim says:

   Handan Hanım Merhaba! Sizinle tanışmak çok isterim. Bu hafta Istanbula geldim. Bir kaç ay buradayım. İnstagramda ve WhatsUPda sizi buldum. Whatsup da konuşalım. Evet eğitim yaparım seve seve. Bu graphtech ploter hakkında hiç bir şey bilmiyorum. Eğer Silhouette Cameo alsaydınız ben size yardım edebilirdim. Sevgilerle – Karen Hanım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.